Jak vybrat elektronickou cigaretu

Jak správně vybrat elektronickou cigaretu?
(Jste slabí, středně nebo silní kuřáci? Poradíme vám)


Při výběru elektronické cigarety se budeme řídit tím, jak silný kuřák jste. To nás dovede k tomu, zda koupit jednu cigaretu nebo rovnou celou sadu.

Pokud patříte ke slabším kuřákům (vykouříte do 10 cigaret denně), bude Vám stačit 1 cigareta (například sada EGO K obsahující baterii 900mAh, clearomizér CE4 a USB kabel na nabíjení).

http://www.zelenacigareta.cz/zbozi/191/elektronicka-cigareta-ego-k-900-mah/

Patříte-li mezi středně silný kuřáky (10-20 cigaret denně), měla by Vám jedna cigareta také stačit, protože baterie vydrží ekvivalent asi 20(a více) cigaret (čím silnější baterie, tím déle vydrží), takže ji můžete celý den používat, přes noc dát nabíjet a ráno ji mít opět připravenou k použití.

Existují i baterie, které lze nabíjet pomocí micro USB kabelu. Takovouto baterii je možno nabíjet a zároveň z ní kouřit. Ideální řešení pro řidiče, lidi pracující u počítače apod.   

http://www.zelenacigareta.cz/zbozi/250/elektronicka-cigareta-innokin-itaste-vv/

Silní kuřáci (20 a více cigaret denně) určitě zvolí některou z našich sad (obsahující dvě baterie, dva clearomizéry, nabíjecí USB kabel a AC adaptér). Tím pádem se Vám nikdy nestane, že byste museli čekat, než se Vám nabije baterie, protože budete mít v záloze druhou.
http://www.zelenacigareta.cz/zbozi/200/elektronicka-cigareta-sada-deluxe/ nebo http://www.zelenacigareta.cz/zbozi/199/elektronicka-cigareta-sada-profi/

Samozřejmě také záleží na výběru liquidu s odpovídající sílou nikotinu. Pokud například kouříte silnější cigarety, ale zvolíte slabší liquid, bude Vám připadat, že to není dost a tím pádem budete kouřit častěji a i více vybíjet baterii. Pokud tedy zvolíte správnou elektronickou cigaretu i správný liquid, jste připraveni na to, stát se e-kuřákem a klasickým cigaretám dát sbohem.Přejdi na www stránku, kde si mužeš koupit naše kvalitní elektronické cigarety.   

×

Je vám více než 18 let?

ANO NE

Děkujeme za návštěvu, ale vraťte se, prosím, až Vám bude 18 let.